מארזי פירות יבשים

ט”ו בשבט בפתח והשנה החלטתם לחגוג אותו על מלא עם מארז פירות יבשים עשיר, צבעוני ומסודר? ובכן, זוהי בדיוק הדרך לחגוג את ראש השנה לאילנות, ראשית מניין השנים לפירות האילן בארץ ישראל. ובכל זאת, בתוך מבחר עצום של מארזי פירות יבשים, לא כל מארז יכול לספק לכם את אותה החוויה – לא במגוון הפירות, לא ברמת הטריות והאיכות שלהם ולא בסידור הפירות והצבעים שלהם.

כאן באתר מור ולבונה תוכלו להזמין מבחר גדול של מארזי פירות יבשים לבני המשפחה המורחבת, לוועד העובדים בארגון בו אתם עובדים, במוסד החינוך בו אתם לומדים או מורים ובכל יעד אחר בו תרצו להעניק לקרובים לכם את החוויה המושלמת של חג האילנות.

באתר מור ולבונה תוכלו להזמין חבילות במשקל של פירות יבשים מארזים מעוצבים ומגוונים. אתם רק צריכים לבחור את הפורמט המתאים לכם של מארז פירות יבשים או אולי לספר לנו על האופן בו הייתם רוצים שנבנה אותו עבורכם, והצוות המקצועי במור ולבונה יבנה עבורכם מארזים חגיגיים בכל כמות, בכל תמהיל של פירות יבשים ובאחריות מלאה לטריות ואיכות הפירות היבשים. הזמינו כעת ממבחר מארזי פירות יבשים של מור ולבונה ושיהיה לכולם ט”ו בשבט שמח, חג לאילנות.

מור ולבונה משלבת בין מסורת ארוכת שנים של קלייה ייחודית יחד עם הקפדה על איכות ותקנים, ומציעה מגוון עשיר של מוצרים: שקדים, אגוזים, פירות יבשים, קטניות, תבלינים ועוד.

צרו קשר

מגש ט"ו בשבט בהרכבה אישית

6 סוגים לבחירתכם

לפנייה טלפונית:

מחיר: 34.9 ש"ח

סה"כ משקל מקסימלי: 840 גרם
משקל המגש בתמונה: 730 גרם
גודל המגש: 25 ס"מ

המוצרים בהשגחת בד"צ בית יוסף | המחירים לפני תוספת מע"מ

משלוח חינם בהזמנת 250 מארזים ומעלה

מחיר: 34.9 ש"ח

סה"כ משקל מקסימלי: 840 גרם
משקל המגש בתמונה: 730 גרם
גודל המגש: 25 ס"מ
המוצרים בהשגחת בד"צ בית יוסף
המחירים לפני תוספת מע"מ

משלוח חינם בהזמנת 250 מארזים ומעלה

לפנייה טלפונית: