הזמנת מארז פירות יבשים לכבוד טו בשבט

מארזי מתנות לכבוד טו בשבט – מור ולבונה

ט”ו בשבט הוא הזדמנות מצוינת להעניק מתנות לאנשים הקרובים לנו ולאלו שהיינו רוצים להיות קצת יותר קרובים אליהם. בט”ו בשבט אתם לא צריכים בכלל לבחור את המתנה – אתם רק צריכים להחליט עד כמה גדולה, צבעונית וחיונית אתם רוצים שהיא תהיה.

כאן באתר מור ולבונה תוכלו להזמין מבחר גדול של מארזי מתנות לטו בשבט, בהם מארז פירות יבשים לטו בשבט, מארזי לוטם, יערה ושקמה, תמר או נטע פלוס – שלל מארזים באמצעותם תוכלו להעניק מתנה נהדרת שכל כולה זבת חלב ודבש.

מארז המתנה של מור ולבונה מגיעים במבחר תצורות ומתאימים לוועדי עובדים, צוותים בארגונים, מוסדות חינוך ואנשים פרטיים. בין המארזים שלנו ישנם מארזים צבעוניים ועשירים בשבעת המינים ועוד שלל מארזי פירות יבשים לכבוד טו בשבט. כל הפירות והמתוקים במארזים הינם באיכות גבוהה. תוכלו לצרףלמארז  גלויות ממותגות עם נוסח חגיגי לכבוד חג האילנות האהוב.

סט מתנות למשפחה או ארגזי מתנות לכלל העובדים – אצלנו במור ולבונה תוכלו להזמין מארזי מתנות לטו בשבט בכל כמות, בכל שילוב של סוגי מארזים ומתנות ובמשלוח ישיר ומהיר עד פתח הבית. הזמינו כעת מארז פירות יבשים לטו בשבט לכל העובדים, החברים או השכנים ושיהיה לכולם חג ט”ו בשבט שמח.

מור ולבונה משלבת בין מסורת ארוכת שנים של קלייה ייחודית יחד עם הקפדה על איכות ותקנים, ומציעה מגוון עשיר של מוצרים: שקדים, אגוזים, פירות יבשים, קטניות, תבלינים ועוד.

צרו קשר

מגש ט"ו בשבט בהרכבה אישית

6 סוגים לבחירתכם

לפנייה טלפונית:

מחיר: 34.9 ש"ח

סה"כ משקל מקסימלי: 840 גרם
משקל המגש בתמונה: 730 גרם
גודל המגש: 25 ס"מ

המוצרים בהשגחת בד"צ בית יוסף | המחירים לפני תוספת מע"מ

משלוח חינם בהזמנת 250 מארזים ומעלה

מחיר: 34.9 ש"ח

סה"כ משקל מקסימלי: 840 גרם
משקל המגש בתמונה: 730 גרם
גודל המגש: 25 ס"מ
המוצרים בהשגחת בד"צ בית יוסף
המחירים לפני תוספת מע"מ

משלוח חינם בהזמנת 250 מארזים ומעלה

לפנייה טלפונית: