מתנות לחג - מה מעניקים בט”ו בשבט

לקבל מתנות כולנו אוהבים ואם אתם מאלה שגם אוהבים לתת אותן, אז הנה מגיעה ההזדמנות החד פעמית שלכם השנה להעניק מתנות לטו בשבט לכל בני המשפחה המורחבת, לקולגות במקום העבודה, לשכנים בבניין או במסגרת ועד העובדים במקום העבודה שלכם.

על פי המשנה היהודית, ט”ו בשבט, הלוא הוא חג האילנות, מסמל את ראשית מניין השנים לפירות האילן בארץ ישראל. זהו החג בו באות לידי ביטוי כמה מן המצוות היפות התלויות בארץ ובכלל זה ביכורים, מעשר ראשון ושני, מעשר עני ונטע רבעי. זהו גם החג בו אנו זוכים לענג את החך בכמה מהמאכלים בהם התברכה ארץ ישראל, ארץ זבת חלב ודבש – ועם מארזי המתנה של מור ולבונה, זוהי בדיוק החוויה האותנטית שאותה תוכלו להעניק לקרובים לכם.

פה באתר מור ולבונה תוכלו להזמין מגוון מתנות ומארזי שי לכבוד ט”ו בשבט עם שלל פיצוחים מלוחים, מתוקים או טבעיים, שלל פירות יבשים בשלל צבעים, כולם טריים וכולם איכותיים. את כל זה תוכלו להעשיר במארזי מתנה של קונפיטורות מדהימות, מארזי תמרים, תאנים וצימוקים, מגוון פיצוחים מקורמלים –כולם טריים וכולם באיכות הגבוהה ביותר.

טו בשבט כבר בפתח וזה הזמן להזמין מתנות לטו בשבט לכל מי שאתם חפצים ביקרו – אז בחרו כבר עכשיו מתנות לט”ו בשבט והשנה תוכלו להפתיע את היקרים לכם עם יופי של מתנה טעימה, עשירה, צבעונית ועמוסה במשמעות חגיגית.

מור ולבונה משלבת בין מסורת ארוכת שנים של קלייה ייחודית יחד עם הקפדה על איכות ותקנים, ומציעה מגוון עשיר של מוצרים: שקדים, אגוזים, פירות יבשים, קטניות, תבלינים ועוד.

צרו קשר

מגש ט"ו בשבט בהרכבה אישית

6 סוגים לבחירתכם

לפנייה טלפונית:

מחיר: 34.9 ש"ח

סה"כ משקל מקסימלי: 840 גרם
משקל המגש בתמונה: 730 גרם
גודל המגש: 25 ס"מ

המוצרים בהשגחת בד"צ בית יוסף | המחירים לפני תוספת מע"מ

משלוח חינם בהזמנת 250 מארזים ומעלה

מחיר: 34.9 ש"ח

סה"כ משקל מקסימלי: 840 גרם
משקל המגש בתמונה: 730 גרם
גודל המגש: 25 ס"מ
המוצרים בהשגחת בד"צ בית יוסף
המחירים לפני תוספת מע"מ

משלוח חינם בהזמנת 250 מארזים ומעלה

לפנייה טלפונית: