פיצוחים משלוחים עד הבית

מסיבה של הרגע האחרון? פגישה לא מתוכננת שחייבת להיות מושלמת? אירוע שאתם מתכננים היטב וחשוב לכם לקשט את השולחן עם קצת פיצוחים קראנצ’יים וטעימים? אתם לגמרי לא צריכים לצאת עכשיו לרחובות העיר ולחפש פיצוצייה פתוחה. אצלנו במור ולבונה תוכלו להזמין מבחר ענק של פיצוחים אונליין ולקבל אותם במשלוח מהיר של פיצוחים עד הבית או המשרד.

אף פגישה ואף אירוע לא יכולים להיות מושלמים בלי קצת פיצוחים על השולחן. כשאתם רוצים להראות שפע ולהעניק אותו, היכנסו לאתר של מור ולבונה והזמינו מבחר גדול של פיצוחים און ליין, פירות יבשים מכל הסוגים, קלויים או טבעיים ואנחנו נדאג להעביר לכם את ההזמנה במשלוח מהיר בכל עת.

לקריאה על פיצוחי מאני באתר שלנו להזמנה אונליין ליחצו כאן

פיצוחים בהזמנת משלוחי פיצוחים של מור ולבונה, תוכלו ליהנות ממבחר גדול של פיצוחים בזול ולהיות בטוחים שאתם מקבלים אותם טריים טריים, ארוזים היטב ומוכנים לשדרג כל שולחן בכל אירוע – שקדים, אגוזים מכל הסוגים, בוטנים, גרעינים מכל הסוגים, פירות יבשים, כולם טריים, כולם זולים וכולם זמינים להזמנה אונליין כבר עכשיו באתר מור ולבונה. ואם תרצו לעשות הזמנה מיוחדת או לברר איתנו דבר מה לפני הזמנה, צרו קשר כבר עכשיו בטלפון 08-6161301 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין.

 

ניתן כעת להזמין גם מארזי שי לטו בשבט באתר שלנו, עם מגוון פירות יבשים איכותיים

מור ולבונה משלבת בין מסורת ארוכת שנים של קלייה ייחודית יחד עם הקפדה על איכות ותקנים, ומציעה מגוון עשיר של מוצרים: שקדים, אגוזים, פירות יבשים, קטניות, תבלינים ועוד.

צרו קשר

מגש ט"ו בשבט בהרכבה אישית

6 סוגים לבחירתכם

לפנייה טלפונית:

מחיר: 42 ש"ח

סה"כ משקל מקסימלי: 840 גרם
משקל המגש בתמונה: 730 גרם
גודל המגש: 25 ס"מ

המוצרים בהשגחת בד"צ בית יוסף | המחירים לפני תוספת מע"מ

משלוח חינם בהזמנת 250 מארזים ומעלה

פירוט מוצרים לבחירה - מארז הרכבה אישית לטו בשבט

מחיר: 42 ש"ח

סה"כ משקל מקסימלי: 840 גרם
משקל המגש בתמונה: 730 גרם
גודל המגש: 25 ס"מ
המוצרים בהשגחת בד"צ בית יוסף
המחירים לפני תוספת מע"מ

משלוח חינם בהזמנת 250 מארזים ומעלה

לפנייה טלפונית: